Video: Island z vtáčej perspektívy

Veľmi ma fascinuje pohľad na zaujímavé prírodné scenérie z vtáčej perspektívy. Aj preto som si pred nedávnom zadovážil drona.

Nižšie tak nájdete dve krátke videá z nášho vlaňajšieho off-roadového tripu na Island, kde sme mali možnosť vďaka špeciálne upraveným terénnym autám precestovať krížom krážom nehostinné vnútrozemie tohoto magického ostrova a podarilo sa mi tak nafotogorafovať a natočiť kopec zaujímavých a turisticky málo navštevovaných miest.

Dávid Varga

Video: Island z vtáčej perspektívyMoje meno je Dávid Varga a vo voľnom čase sa rád venujem cestovaniu, organizovaniu výletov a tiež fotografovaniu a natáčaniu prírody. V rámci cestovania ma najviac baví dať dokopy skupinu ľudí, ktorí sa predtým nikdy v živote nevideli, a ktorí by sa zároveň sami o sebe nemali možnosť napríklad na Island alebo na sever Nórska ako pozrieť a takýmto ľuďom potom jednak ukázať krásy, ale aj nástrahy, týchto jedinenčných miest na svete, a zároveň im dať aj možnosť spoznať nových zaujímavých kamarátov. Viac mojich videí, „dronie“ prvotiny, ako aj fotky a info nájdete na stránke http://photostories.dvarga.net.

Páčil sa ti tento článok? Získajte zdroj základných informácií pre cestovateľov.
Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Bude použitá len na overenie komentáru.