Veľká letná súťaž s Travelistanom. Vyhraj atraktívne ceny

Veľká letná súťaž s Travelistanom

Štartuje nám leto a my v Travelistane sme vám pri tejto príležitosti spoločne s našimi kamarátmi a partnermi pripravili súťaž o množstvo atraktívnych cien. Je to jednoduché. Vyhrať môže naozaj každý, stačí sa len zapojiť.

Veľká letná súťaž s Travelistanom – Čo mám urobiť? Ukáž nám kde dovolenkuješ…

Ako funguje Veľká letná súťaž s Travelistanom? Princíp je naozaj jednoduchý. Ukáž nám kde dovolenkuješ a vyhraj. Začína leto a štartujú dovolenky, z ktorých sme kedysi dávno zvykli posielať pohľadnice. My v Travelistane máme pohľadnice radi a presne toto po tebe chceme. Nájdi, vyber, kúp alebo vyrob čo najoriginálnejšiu pohľadnicu z akéhokoľvek kúta sveta a pošli nám ju. Ešte predtým ju však odfoť (LEN prednú stranu) a nahraj nám ju na náš Facebook alebo pošli v správe na náš Instagram.

Odfoť prednú stranu pohľadnice a nahraj ju na náš FB pod status o súťaži

Veľká letná súťaž s Travelistanom prebieha od prvého letného dňa 21. júna. Rátajú sa všetky pohľadnice, ktoré dorazia do 11. októbra, kedy sa vrátime z Uzbekistanu.

Akú pohľadnicu mám poslať?

Čo najoriginálnejšiu.

Je absolútne jedno, či bude z Hornej Maríkovej alebo Fekišoviec na Slovensku, Hong Kongu v Číne, Ollantaytamba v Peru, Almaty v Kazachstane, zo safari v Afrike, z letného festivalu, Taumatawhakatangihangakoauauotamateaturipukakapikimaungahoronukupokaiwhenuakitanataha na Novom Zélande alebo Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogochu vo Walese. Alebo napríklad z najizolovanejšieho ostrova na planéte Tristan da Cunha.

Pohľadnica Veľká letná súťaž
Pohľadnica z mestečka vo Walese s najdlhším názvom vo Veľkej Británii

Do súťaže sa počítajú všetky pohľadnice, ktoré budú odoslané od 21. júna a dorazia k nám do polovice októbra. Ide o ich originalitu, ktorú zhodnotí a víťazov vyberie odborná komisia, zložená z nás a našich kamarátov. Pohľadnica môže byť ručne vyrobená, exotická, vtipná, netradičná, nudná, veselá, hologramová alebo hrajúca. Čokoľvek sa počíta. Musí však splniť nasledujúce podmienky:

  1. Vyber čo najoriginálnejšiu pohľadnicu
  2. Odfoť len jej PREDNÚ stranu a fotku pošli do komentára pod statusom o súťaži na našom Facebooku, do súkromnej správy na našom Instagrame alebo emailom na info@travelistan.sk
  3. Vypíš našu adresu (Travelistan.sk, Exnárova 33, Bratislava, 82103, Slovakia, Europe)
  4. Do správy pohľadnice uveď svoje meno, adresu, email a miesto odkiaľ pohľadnicu posielaš
  5. Ak chceš, vlož pohľadnicu do obálky
  6. Pošli ju na našu adresu tak, aby dorazila do polovice októbra

My práve tiež odchádzame na dovolenku na Severný Kaukaz. Po našom návrate vyžrebujeme v nedeľu 14. júla zo všetkých pohľadníc, ktoré nám do toho dátumu dorazia 15 (5 zaslaných zo Slovenska, 10 zo zahraničia), ktoré dostanú krásne dizajnové ponožky Fusakle. Všetky ostatné budú hrať o ďalšie ceny, o ktorých sa dočítate nižšie. Takže nielen originalita, ale aj rýchlosť sa cení.

Takto by mala byť vyplnená súťažna pohľadnica. Samozrejme s tvojimi údajmi 😉

Veľká letná súťaž s Travelistanom – Aké ceny môžem vyhrať?

Môžeš vyhrať množstvo zaujimavých a hodnotných cien od našich kamarátov a partnerov z EfectFit, Fusakle, GEO, Lonely Planet, Shox, Trekland a samozrejme Travelistanu, ako napríklad:

Galéria cien

Kompletné podmienky súťaže nájdeš na tomto odkaze.

Páčil sa ti tento článok? Získajte zdroj základných informácií pre cestovateľov.
Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Bude použitá len na overenie komentáru.