Travelistan k dnešnému dňu

7
kontinentov
175
krajín
5 480 627
nalietaných kilometrov
1831
letov
zážitkov
Travelistan vznikol v roku 2015 so zámerom pomôcť cestovateľom s praktickými radami ohľadom exotických destinácii. Od tej doby sa značne rozrástol a okrem poradenstva a blogov ponúka širokú škálu služieb vrátane itinerárov na mieru, premietaní, poistenia, pomoci s vízami či vyhľadávanie leteniek.
Martin Navrátil

Martin cestuje po svete už 17 rokov, počas ktorých navštívil viac ako 175 krajín všetkých kontinentov sveta. Právom sa radí medzi najväčších slovenských odborníkov na exotické destinácie. Takmer 14 rokov pracoval ako turistický sprievodca v CK BUBO, kde zorganizoval viaceré slovenské prvoexpedície s turistami ako napríklad cesty do Afganistanu, na najchladnejšie obývané miesto na svete Ojmiakon či kompletný prechod hodvábnou cestou.

Je vyštudovaný historik a bohužiaľ fandí Baníku Ostrava.

Peter Hliničan

Peťo pochádza z Bratislavy a k cestovaniu sa dostal úplnou náhodou. Vybral sa študovať do Anglicka najprv na University of Bedfordshire a následne na University College London. Vďaka medzinárodným kamarátom spoznal európske krajiny a po štúdiu prekladateľstva sa vydal do Čile učiť angličtinu v rámci rozvojového programu OSN.

Práve tam si vybudoval lásku k Latinskej Amerike, v ktorej už cez 7 rokov pôsobil nielen ako tlmočník, ale aj ako turistický sprievodca pre CK BUBO.