Travelistan k dnešnému dňu

7
kontinentov
187
krajín
5 788 801
nalietaných kilometrov
1963
letov
zážitkov
Travelistan vznikol v roku 2015 so zámerom pomôcť cestovateľom s praktickými radami ohľadom exotických destinácii. Od tej doby sa značne rozrástol a okrem poradenstva a blogov ponúka širokú škálu služieb vrátane itinerárov na mieru, premietaní, poistenia, pomoci s vízami či vyhľadávanie leteniek.
Martin Navrátil

Martin cestuje po svete už 17 rokov, počas ktorých navštívil viac ako 175 krajín všetkých kontinentov sveta.  Takmer 14 rokov pracoval ako turistický sprievodca v CK BUBO, kde zorganizoval viaceré slovenské prvoexpedície s cestovateľmi ako napríklad cesty do Afganistanu, na najchladnejšie obývané miesto na svete Ojmiakon či kompletný prechod hodvábnou cestou.

Je vyštudovaný historik a bohužiaľ fandí Baníku Ostrava.

Peter Hliničan

Peťo pochádza z Bratislavy a k cestovaniu sa dostal úplnou náhodou. Vybral sa študovať do Anglicka najprv na University of Bedfordshire a následne na University College London. Vďaka medzinárodným kamarátom spoznal európske krajiny a po štúdiu prekladateľstva sa vydal do Čile učiť angličtinu v rámci rozvojového programu OSN.

Práve tam si vybudoval lásku k Latinskej Amerike, v ktorej už cez 7 rokov pôsobil nielen ako tlmočník, ale aj ako turistický sprievodca pre CK BUBO.