Dokument expedícia Beringov prieliv

Toto na cestovaní milujeme. Stačí len malý nápad a kolobeh našich cestovateľských snov naberie na rýchlosti. Keby sa tak vedela napísať kniha o tom, ako vznikali nápady v hlavách takých velikánov ako Sir Stanley, Amundsen, Edmund Hillary a ďalších. Sme presvedčení, že tie nápady vznikli zrazu, hneď, neplánovane. Určite to nefunguje tak, že si sadnete nad mapu a ide sa plánovať.

Osobne nemám rád, keď niekto povie, že sa nedá. Vždy sa dá. Veď koľkokrát nám pri cestách s Peťom povedali, že sa to nedá? Prejsť cez Kongo? Ste normálni? Chcete sa zabiť? Alebo krížom cez Afganistan? Veď nemáš žiadne skúsenosti s vojnovými oblasťami. A hľa, dali sme to.

A my sme začali snívať ďalší sen. Nielen snívať, ale aj makať na ňom. 10 mesačné trénovanie, otužovanie, mentálny tréning… Podriadili sme tomu všetko. Pot, drina a vybavovačky sa pretavili do dňa, kedy sme vyrazili za   najväčšou expedíciou v našich životoch. Ako to prebiehalo, si môžete pozrieť v krátkom dokumente. Príjemné mrazivé sledovanie.

Táto cesta by nevznikla za pomoci

-Hlavného partnera Olivia

-Mediálnym partnerom Markíza a rádio Expres

-Partnermi – Peter Dosedla, Techno Group, EfectFit, X-BIONIC, Allianz, Prolaika, Panasonic, Leofoto, NGpro, Fusakle a Trekland

Video zostrihal Radoslav Chovan SHOW LESS

Ak ťa zaujíma, akú výbavu, kde sme spali, ako sme chodili na záchod, pozri článok sem.

Páčil sa ti tento článok? Získajte zdroj základných informácií pre cestovateľov.
Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Bude použitá len na overenie komentáru.