Dokument expedícia Beringov prieliv

Toto na cestovaní milujeme. Stačí len malý nápad a kolobeh našich cestovateľských snov naberie na rýchlosti. Keby sa tak vedela napísať kniha o tom, ako vznikali nápady v hlavách takých velikánov ako Sir Stanley, Amundsen, Edmund Hillary a ďalších. Sme presvedčení, že tie nápady vznikli zrazu, hneď, neplánovane. Určite to nefunguje tak, že si sadnete nad mapu a ide sa plánovať.

Osobne nemám rád, keď niekto povie, že sa nedá. Vždy sa dá. Veď koľkokrát nám pri cestách s Peťom povedali, že sa to nedá? Prejsť cez Kongo? Ste normálni? Chcete sa zabiť? Alebo krížom cez Afganistan? Veď nemáš žiadne skúsenosti s vojnovými oblasťami. A hľa, dali sme to.

A my sme začali snívať ďalší sen. Nielen snívať, ale aj makať na ňom. 10 mesačné trénovanie, otužovanie, mentálny tréning… Podriadili sme tomu všetko. Pot, drina a vybavovačky sa pretavili do dňa, kedy sme vyrazili za   najväčšou expedíciou v našich životoch. Ako to prebiehalo, si môžete pozrieť v krátkom dokumente. Príjemné mrazivé sledovanie.

Táto cesta by nevznikla za pomoci

-Hlavného partnera Olivia

-Mediálnym partnerom Markíza a rádio Expres

-Partnermi – Peter Dosedla, Techno Group, EfectFit, X-BIONIC, Allianz, Prolaika, Panasonic, Leofoto, NGpro, Fusakle a Trekland

Video zostrihal Radoslav Chovan SHOW LESS

Ak ťa zaujíma, akú výbavu, kde sme spali, ako sme chodili na záchod, pozri článok sem.
Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Bude použitá len na overenie komentáru.