Diár od Travelistanu na rok 2023

Aj vy máte radi si zapisovať všetky stretnutia, udalosti alebo oslavy do osobného diára? Chceli by ste si v predstihu kúpiť diár, ktorý vám ponúkne niečo viac?

Celý rok vás budú sprevádzať texty, fotografie a zážitky Martina Navrátila, spoluautora slovenského cestovateľského blogu Travelistan.sk, ktorý nielen sám cestuje, ale aj usporadúva výpravy a expedície do všetkých kútov sveta.

Diár od Travelistanu na rok 2023

Inšpiruje vás niektorá ázijská krajina alebo neznáme ostrovy v Karibiku? Na každý týždeň nájdete nielen fotografiu zo zaujímavého kúta našej planéty, ale aj krátke zápisky, ktoré vám priblížia uvedenú oblasť. Nie sú to len zážitky z málo navštevovaných oblastí ako Antarktída či Tristan da Cunha, ale aj z Albánska, Japonska, Karibiku. Zameral som sa na osobné pocity z ciest a opísal som, čo mi najviac utkvelo v pamäti.

Keď sa spomenie Nepál, hneď sa mi vynoria spomienky na festival Holi, kde sa ľudia ohadzujú farebnými prachom. Pri málo známom ostrove Južná Georgia sa mi zas pripomenú pachy pol miliónovej kolónie kráľovských tučniakov. Proste je toho veľa a možno vás diár inšpiruje k nejakej ceste na rok 2023 aj cez priložené QR kódy.

Diár si viete zakúpiť na tomto linku, alebo v hociktorej predajni PanthaRei

O svojich cestách píšem aj knihy. Ak by ste chceli získať jednu z piatich aj s podpisom, pozri si našu ponuku.

Páčil sa ti tento článok? Získajte zdroj základných informácií pre cestovateľov.
Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Bude použitá len na overenie komentáru.