Bloguj na Travelistane

Cestuješ po svete? Fotíš, píšeš zaujímavé cestopisy alebo nakrúcaš videá? Chceš, aby sa ľudia dozvedeli o tvojej ceste? Bloguj na Travelistane!

Veľmi radi uverejníme tvoj cestopis, fotky alebo video na našej stránke a spropagujeme ho. Travelistan je miesto, kde chceme spoločne vytvoriť priestor pre všetkých cestovateľov.

Čo ponúkame?

  • uverejnenie tvojho cestopisu/fotografií/videa na našej webovej stránke travelistan.sk;
  • upozornenie na tvoj príspevok prostredníctvom našej facebookovej stránky facebook.com/travelistan.

Ako na to?

Pošli nám svoj cestopis/fotoesej/video na info@travelistan.sk spolu s krátkym medailónom (textom o tebe), profilovou fotkou a link, ktorý by si chcel, aby bol na našom webe a facebooku. Áno, nerobí nám problém uverejniť tvoju facebookovú alebo webovú stránku.

Ako by to malo vyzerať?

  • cestopis – do 7000 znakov vrátane medzier, max. 12 fotografií, ktoré by preniesli čitateľa do krajiny, ktorú si navštívil. Nezabudni, že cestopis musí byť tak hotový, aby sme ho mohli uverejniť. To znamená s diakritikou. Články posieľajte prosím vo worde, teda vo formáte .doc alebo .docx.
  • fotoesej – fotoesej môže byť z jednej alebo viacerých krajín. Maximálne 20 fotografií na jednu fotoesej v rozlíšení 1518×1012 s krátkym popisom.
  • video – pošli nám link na youtube, inak sa videám medze nekladú.

Tešíme sa na Vaše príspevky!

Váš Travelistan

Páčil sa ti tento článok? Získajte zdroj základných informácií pre cestovateľov.
Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Bude použitá len na overenie komentáru.