5 najčítanejších článkov na Travelistane v roku 2019

A je tu čas na malú rekapituláciu. Veľmi nás teší, že Travelistan stúpa na čítanosti a cez 800 000 ľudí si v roku 2019 otvorilo našu/vašu stránku. Tu vám prinášame článok ,,5 najčítanejších článkov na Travelistane v roku 2019″ tie najpodarenejšie, respektíve najčítanejšie články, ktoré si dokopy prečítalo cez 40 000 ľudí.

1. miesto: Najčítanejším článkom bol jednoznačne článok o prvom Slovákovi, ktorý prešiel všetky krajiny sveta. Takmer 12 000 čitateľov bolo fascinovaných príbehmi Štefana Polakoviča z Púchova, ktorý cestuje už vyše 20 rokov a tento rok úspešne zavŕšil svoj sen. V rozhovore sme sa nielen pýtali, ako sa mu to podarilo, ale aj to, koľko pasov minul, čo bolo najťažšie, alebo ako si vybavoval všetky tie komplikované víza. Na Števovi je sympatické hlavne to, že on ani poriadne nevedel, že je prvým Slovákom, ktorému sa to podarilo. Ešte raz gratulujeme a pripájame článok, ktorý si vieš prečítať tu.

5 najčítanejších článkov na Travelistane v roku 2019
Štefan Polakovič sa stal prvým Slovákom, ktorý prešiel všetky krajiny sveta

2.miesto: Už tri roky je jedným z najčítanejších článkov na Travelistane ten o transsibírskej magistrále. Je neuveriteľné, že táto cesta vlakom fascinuje toľko ľudí. Nielen na webe, ale aj na našom YouTube kánaly je cesta medzi Moskvou a Vladivostokom veľmi sledovaná. Niekedy máme pocit, že ten článok si muselo prečítať takmer celé Slovensko a všetci už musia o tom vlaku všetko vedieť. Tak priatelia, kto ešte nečítal všetky tie praktické rady, na ktoré sme dostali aj najviac pozitívnych referencií, prosím tu je!

Ak by chcel s nami niekto ísť na túto legendárnu cestu, prihlás sa:) Zájazd z Moskvy do Vladivostoku s konečnou cenou nájdeš tu.

3.miesto: Zanzibar a jeho krásne pláže obsadili krásne 3. miesto. Ostrov, ktorý patrí Tanzánii, je snom nejedného Slováka. Veď koho by nelákalo namočiť sa do tyrkysovej vody a prebehnúť sa po krásnom bielom piesku? Ale kde sú tie najkrajšie pláže? Kde more neuteká? To všetko sa dozviete v podrobnom článku, ktorý si za rok 2019 otvorilo takmer 8 000 ľudí, tu.

5 najčítanejších článkov na Travelistane v roku 2019
Zanzibar a krásne more

4.miesto: Ktoré krajiny dnes patria medzi najlacnejšie? Kde minieš veľmi málo peňazí a môžeš si veľa dovoliť? Cestovanie a peniaze sú veľmi prepojené. Niekomu je jedno čo koľko stojí a niekto si zas chce dovoliť viac ciest za rok. Preto, keď sme spísali krajiny, kde cestovatelia veľa neminú, tak v ten deň nám skoro spadol web. Zároveň nás tešilo, že za pár týždňov nám prišlo niekoľko ďakovných mailov, že sme ich inšpirovali na cesty nielen do Iránu, ale aj Uzbekistanu, Podnesterska a… Ale o tom si prečítaš v tomto odkaze.

Buchara v Uzbekistane je cestovateľská topka

5. miesto: ,,To, čo je pre mňa najobľúbenejšie mesto, môže byť pre niekoho niečo otrasné a bláznivé. Nejdem sa ani hrať, že ja mám šablónu na krásne mesto. Každý má svoj pocit, videnie a hlavne názor na svojich 10 najkrajších svetových miest.“ Tak znie začiatok piateho najčítanejšieho článku na Travelistane za rok 2019. Každý vie, že naše najobľúbenejšie mesto je Praha a ostatné sa budú biť o druhé miesto. A ktoré sa o striebornú pozíciu pobili? Dozvieš sa tu!

Praha je proste najlepšia

Čo hovoríš na článok ,,5 najčítanejších článkov na Travelistane v roku 2019″? A ktoré články by si si chcel prečítať v roku 2020? Napíš do komentu a mi ho radi vytvoríme a pridáme naše know-how.

Chceš ísť s nami na nejaký zájazd? Pozri sa na kalendár termínov.

Páčil sa ti tento článok? Získajte zdroj základných informácií pre cestovateľov.
Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Bude použitá len na overenie komentáru.